Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pole z * jest wymagane.
10 entries.
Jadwiga Konstantynowicz napisał/a 18 listopada, 2021
Bardzo polecam firmę pogrzebową ONYX. Od początku otrzymałam dużo wsparcia i zostałam poinformowana o wszystkich usługach i kosztach. Wszystko zostało wyliczone na miejscu, a sama ceremonia odbyła się terminowo. Pracownicy zapewnili kwiaty i oprawę muzyczną. Bardzo godna ceremonia. Polecam.
Jan Matysek napisał/a 27 września, 2021
Z całego serca dziękuję właścicielowi i pracownikom firmy ONYX za profesjonalną pomoc, organizację i oprawę pogrzebu. Gorąco polecam.
Danuta R. napisał/a 1 września, 2021
Zakład pogrzebowy Onyx to bardzo solidna firma, od samego początku otrzymałam bardzo dużo wsparcia, a ceremonia została przeprowadzona tak, jak tego oczekiwałam. Polecam bardzo.
Marcin Rola napisał/a 6 czerwca, 2021
Bardzo dziękuje za przygotowanie pogrzebu. Bylem mile zaskoczony profesjonalizmem i powaznym podejsciem do pochowku. Polecam Pana Goliszka.
Katarzyna P. napisał/a 28 maja, 2021
Dziękuję za piękną i godną obsługę pogrzebu. Ceremonia była bardzo wzruszająca. Mój ojciec został pochowany z szacunkiem, a wszystko dobyło się tak, jak tego oczekiwałam. Mogę z całą pewnością polecić zakład pogrzebowy ONYX.
Artur F. napisał/a 12 maja, 2021
Dziękuję za organizację tak godnego pogrzebu i pomoc we wszystkich formalnościach. Nie spodziewałem się, że będąc pracownikiem zakładu pogrzebowego, można mieć w sobie tyle zrozumienia i ciepła. Personel zakładu pomógł mi we wszystkich kwestiach organizacyjnych i odpowiedział na każde moje pytanie. Bardzo dziękuję.
G.J napisał/a 5 maja, 2021
Dobry zakład, konkurencyjne ceny i profesjonalna obsługa. Ceremonia odbyła się bez zarzutów - z godnością i szacunkiem. Dziękuję pracownikom za pomoc.
K. Wierzbowska z dziećmi i wnukami napisał/a 28 kwietnia, 2021
Już od pierwszego telefonu do firmy Onyx w Opolu Lubelskim wiedzieliśmy, że dokonaliśmy dobrego wyboru. Spokój, życzliwość, cierpliwość i troska o to, żeby mój mąż Jacek został pochowany z prawdziwą godnością. Wszyscy w rodzinie nie mogą znaleźć słów dla tak wspaniałego podejścia do pogrzebu. Bóg zapłać.
Jagoda i Łukasz W. napisał/a 3 lutego, 2021
Panu Grzegorzowi oraz całemu zespołowi Zakładu Pogrzebowego Onyx z Opola Lubelskiego dziękuję za przygotowanie pięknego pogrzebu naszego Taty Romana. Wszystko przebiegło sprawnie i, co jest bezcenne w obecnym czasie, z wielką życzliwością i cierpliwością.
Jagoda i Łukasz Wanda R. z rodzinąW. napisał/a 16 października, 2020
Pogrzeb naszej ukochanej Mamy, Babci i Prababci Teresy był piękny. Nigdy nie myślałam, że tak będę pisać o pogrzebie, ale jak inaczej ująć to, co przeżyliśmy. Nasza wdzięczność należy się przede wszystkim całemu personelowi firmy Onyx z Poniatowej, bo zadbali o wszystko. Dziękuję!