Opinie

Oceń nas w Google

lub na naszej stronie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pole z * jest wymagane.
20 wpisów.
Tatiana Wąsik napisał/a 31 października, 2023
Serdeczne podziękowania dla całej firmy pogrzebowej za pełen profesjonalizm podczas uroczystości pogrzebowej mojej szwagierki, oraz za wszelką pomoc w przygotowywaniach. Z całego serca polecam skorzystać z usług tej firmy i dziękuję.
Sebastian Korłub napisał/a 1 stycznia, 2023
Dziękuję Panu Grzegorzowi Goliszkowi oraz pozostałym pracownikom firmy ONYX za pełen profesjonalizm w przygotowaniach do pogrzebu Mojego Dziadka. Ponadto dziękuję za wszelką pomoc w tym trudnym czasie oraz za zamówienie mszy w intencji Dziadka. Z całego serca polecam skorzystania z usług tej Firmy. Z poważaniem: Wnuczek z Rodziną Pierzchalskich
Elżbieta Długosz, Iza Długosz napisał/a 24 października, 2022
Dziękujemy Grzegorzowi Goliszkowi oraz wszystkim pracownikom firmy ONYX za pełne profesjonalizmu, taktu i wielkiej kultury podejście do pogrzebu naszej mamy. Rzeczowe i konkretne wyjaśnienia odnośnie do tej sytuacji bardzo nam pomogły w przejściu tego trudnego czasu. Dziękujemy też za zamówienie mszy w intencji mamy. Z poważaniem: Elżbieta Długosz i Iza Długosz
Joanna Solis napisał/a 15 sierpnia, 2022
Serdecznie dziekuje Panu Grzegorzowi i firmie ONYX za organizacje pogrzebu mojej Mamy. Krystyny. Pelny profesjonalizm ogromny takt i kultura a przy tym tyle empati i cierpliwosci Bezcenna pomoc w tum trudnym czasie. Dziekuje i polecam wszystkim
Adrianna Maj napisał/a 2 czerwca, 2022
Bardzo dziękuję firmie ONYX za przeprowadzenie uroczystości pogrzebowej mojego ojca. Jestem wzruszona tym, ile wykazaliście w tym dniu kultury, taktu i jak bardzo mogłam liczyć na wasze wsparcie. Będę polecać zakład pogrzebowy ONYX.
Zbigniew R. z żoną napisał/a 2 czerwca, 2022
Jesteśmy z żoną ogromnie wdzięczni za sprawne przeprowadzenie pogrzebu naszej Mamy Teodozji. Ogromnie profesjonalne podejście zarówno w sprawach administracyjnych jak i ceremonialnych. Dziękujemy Panu Grzegorzowi i jego pracownikom.
Artur napisał/a 30 marca, 2022
Bardzo dziękuję Firmie Onyx za zorganizowanie pogrzebu mojej babci profesjonalne podejście miła i pomocna kadra którą odpowie na wszystkie pytania. Doradzi, podpowie. Naprawdę polecam z czystym sercem. Dziękuję Wam bardzo
Jarosław k. napisał/a 24 stycznia, 2022
Witam, uważam że dom pogrzebowy Onyx Goliszek to bardzo dobra firma, pracownicy są zawsze ładnie i pomagają z kwiatami. Wszystko jest w spokojny sposób wyjaśnione, są godni polecenia
Grażyna Szlachetka napisał/a 21 stycznia, 2022
Dziękuję P.Grzegorzowi i pracownikom Firmy ONYX za profesjonalnąi pełną powagi ceremonię pogrzebową mojej teściowej w dniu 18/12/2021r.Zcałego serca polecam.
Joanna S napisał/a 31 grudnia, 2021
Bardzo dobry zakład, sprawne działania, taniej niż u konkurencji w naszym wypadku więc nie ma co się rozpisywać p prostu polecamy - Joanna z rodziną
Jadwiga Konstantynowicz napisał/a 18 listopada, 2021
Bardzo polecam firmę pogrzebową ONYX. Od początku otrzymałam dużo wsparcia i zostałam poinformowana o wszystkich usługach i kosztach. Wszystko zostało wyliczone na miejscu, a sama ceremonia odbyła się terminowo. Pracownicy zapewnili kwiaty i oprawę muzyczną. Bardzo godna ceremonia. Polecam.
Jan Matysek napisał/a 27 września, 2021
Z całego serca dziękuję właścicielowi i pracownikom firmy ONYX za profesjonalną pomoc, organizację i oprawę pogrzebu. Gorąco polecam.
Danuta R. napisał/a 1 września, 2021
Zakład pogrzebowy Onyx to bardzo solidna firma, od samego początku otrzymałam bardzo dużo wsparcia, a ceremonia została przeprowadzona tak, jak tego oczekiwałam. Polecam bardzo.
Marcin Rola napisał/a 6 czerwca, 2021
Bardzo dziękuje za przygotowanie pogrzebu. Bylem mile zaskoczony profesjonalizmem i powaznym podejsciem do pochowku. Polecam Pana Goliszka.
Katarzyna P. napisał/a 28 maja, 2021
Dziękuję za piękną i godną obsługę pogrzebu. Ceremonia była bardzo wzruszająca. Mój ojciec został pochowany z szacunkiem, a wszystko dobyło się tak, jak tego oczekiwałam. Mogę z całą pewnością polecić zakład pogrzebowy ONYX.
Artur F. napisał/a 12 maja, 2021
Dziękuję za organizację tak godnego pogrzebu i pomoc we wszystkich formalnościach. Nie spodziewałem się, że będąc pracownikiem zakładu pogrzebowego, można mieć w sobie tyle zrozumienia i ciepła. Personel zakładu pomógł mi we wszystkich kwestiach organizacyjnych i odpowiedział na każde moje pytanie. Bardzo dziękuję.
G.J napisał/a 5 maja, 2021
Dobry zakład, konkurencyjne ceny i profesjonalna obsługa. Ceremonia odbyła się bez zarzutów - z godnością i szacunkiem. Dziękuję pracownikom za pomoc.
K. Wierzbowska z dziećmi i wnukami napisał/a 28 kwietnia, 2021
Już od pierwszego telefonu do firmy Onyx w Opolu Lubelskim wiedzieliśmy, że dokonaliśmy dobrego wyboru. Spokój, życzliwość, cierpliwość i troska o to, żeby mój mąż Jacek został pochowany z prawdziwą godnością. Wszyscy w rodzinie nie mogą znaleźć słów dla tak wspaniałego podejścia do pogrzebu. Bóg zapłać.
Jagoda i Łukasz W. napisał/a 3 lutego, 2021
Panu Grzegorzowi oraz całemu zespołowi Zakładu Pogrzebowego Onyx z Opola Lubelskiego dziękuję za przygotowanie pięknego pogrzebu naszego Taty Romana. Wszystko przebiegło sprawnie i, co jest bezcenne w obecnym czasie, z wielką życzliwością i cierpliwością.
Jagoda i Łukasz Wanda R. z rodzinąW. napisał/a 16 października, 2020
Pogrzeb naszej ukochanej Mamy, Babci i Prababci Teresy był piękny. Nigdy nie myślałam, że tak będę pisać o pogrzebie, ale jak inaczej ująć to, co przeżyliśmy. Nasza wdzięczność należy się przede wszystkim całemu personelowi firmy Onyx z Poniatowej, bo zadbali o wszystko. Dziękuję!