O firmie

``Prawdziwie opłakiwać czyjąś śmierć to zatroszczyć się o tych,
których on pozostawił.``
Edmund Burke

ONYX

ONYX Kompleksowe Usługi Pogrzebowe istnieje na rynku pogrzebowym od 1992 roku. Zakład Pogrzebowy, który założył Grzegorz Goliszek, świadczy Państwu kompleksowe usługi związane z organizacją pogrzebu. Główna siedziba Zakładu Pogrzebowego znajduje się w Opolu Lubelskim, zaś w Poniatowej mieści się Dom Pogrzebowy i Kaplica.

 

Możecie być Państwo pewni, że powierzając firmie ONYX ostatnie pożegnanie Osoby Zmarłej, spotkacie się z ogromnym zaangażowaniem, profesjonalizmem a także empatią ze strony każdego z pracowników.

Ćwierć wieku doświadczenia w branży funeralnej sprawiło, że jesteśmy w stanie zapewnić Państwu niskie ceny przy jednoczesnym najwyższym standardzie usług. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, bo wiemy, jak ważne – ale i trudne – są takie momenty.

 

Naszą misją jest pomoc Państwu w bolesnych momentach, po odejściu Osoby bliskiej naszemu sercu. Służymy profesjonalną pomocą w załatwieniu wszystkich formalności związanych z organizacją uroczystości żałobnych. Słuchamy uważnie Państwa życzeń i sugestii, by zatroszczyć się o najmniejszy nawet detal pochówku.

Skontaktuj się z nami: 502 210 880 (całodobowo)