Kremacje

kremacje Opole Lubelskie

Kremacja Opole Lubelskie i Poniatowa

Kremacja, jako godna alternatywa dla pogrzebów tradycyjnych z trumną, z biegiem lat zyskuje na coraz większej popularności. W naszym zakładzie pogrzebowym Onyx Goliszek wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rodzin w kwestii pochówków urnowych. Zapewniamy wsparcie w załatwieniu wszystkich, wymaganych formalności, w ustaleniu terminu dokonania procesu kremacji oraz w wyborze miejsca, w którym miałby spocząć Zmarły. Z najwyższym szacunkiem zadbamy o transport Zmarłego do krematorium, a po ukończonym procederze odbierzemy urnę z prochami i przewieziemy ją na miejsce ceremonii pożegnalnej oraz na cmentarz. Gwarantujemy również, że po każdej wykonanej kremacji, przekażemy Państwu odpowiedni certyfikat. 

 

Spopielenie zwłok odbywa się w nowoczesnym piecu krematoryjnym w sposób bezwonny i bezdymny. Zwolennicy tej opcji pochówku zwracają uwagę na fakt, iż ma ona znacznie mniejszy oddziaływanie na środowisko, jest bardziej ekonomiczna i dzięki niej Zmarły może być dochowany w urnie do istniejącego już rodzinnego grobu. 

Pogrzeby urnowe

W biurze naszego zakładu oferujemy szeroki wybór urn metalowych, drewnianych, ceramicznych, kamiennych i innych. Urny na prochy wykonane są też w różnym stylu. Dysponujemy urnami o formie szkatułki, serca, książki lub tradycyjnych modeli. Pomożemy w wyborze najodpowiedniejszego akcesorium oraz zadbamy o wszystkie aspekty logistyczne. Zdajemy sobie sprawę, że kremacja nadal może budzić pewne wątpliwości. Dlatego odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i udzielimy informacji na temat przebiegu kremacji w województwie lubelskim.