Transport zwłok

transport zwłok opole lubelskie

Transport zwłok Poniatowa i Opole Lubelskie

ONYX Kompleksowe Usługi Pogrzebowe oferuje całodobowy transport Zmarłych na terenie całej Polski, a także Europy i świata. Prawie ćwierć wieku naszej działalności zaowocowało nie tylko doświadczeniem w tego typu usługach, ale i wieloma kontaktami w wymiarze krajowym i międzynarodowym. 

 

Nasze specjalistyczne markowe, eleganckie samochody są dostosowane do przewozu Zmarłych na duże odległości. Posiadają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty. Nasi doświadczeni kierowcy realizują transport zmarłych z poszanowaniem wszelkich zasad etycznych, z najwyższym szacunkiem do osoby zmarłej oraz z zachowaniem ustalonych terminów. 

Międzynarodowy przewóz Zmarłych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodzin w żałobie, świadczymy także usługi międzynarodowego transportu Zmarłych. W Państwa imieniu zajmujemy się wszelkimi formalnościami. Przygotowujemy tłumaczenia dokumentów, uzyskujemy wymagane prawem pozwolenia, dbamy o przeprowadzenie potrzebnych odpraw — granicznych, sanitarnych i konsularnych. Wszystkie działania oraz etapy podróży dokumentujemy – także fotograficznie. Zapewniamy, że każda usługa sprowadzenia Zmarłych jest przeprowadzona sprawnie oraz w przystępnej, przedstawianej transparentnie cenie. 

 

Przyjmujemy zlecenia na wszystkie rodzaje transportu: kołowy, morski oraz lotniczy. W czasie pogrzebu transportujemy Zmarłego autokarawanami, które jednocześnie wyposażone są w bezprzewodowe nagłośnienie. Dzięki temu cała ceremonia żałobna jest dobrze słyszalna przez wszystkich uczestników pogrzebu. Zapewniamy również transport dla księdza, asysty liturgicznej oraz gości żałobnych. W tym celu korzystamy z samochodów osobowych, mikrobusów oraz autokarów.